ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідачі:



Нестеренко М.П.

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXIV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

20

Дата реєстрації:

20.12.2019

Проголосовано:

20.12.2019 16:35:21

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    23
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 20

Текст:



СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ



Р І Ш Е Н Н Я



Про затвердження міської Програми Інформатизації



та електронного урядування м. Славутича на 2020 рік



Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законами України: «Про національну програму інформатизації», «Про інформацію», «Про концепцію національної програми інформатизації», «Про доступ до публічної інформації», постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», з метою створення оптимальних умов для задоволення інформаційних потреб і реалізації конституційних прав громадян, органів місцевого самоврядування на основі формування і використання інформаційних ресурсів і сучасних інформаційних технологій,



м і с ь к а р а д а



В И Р І Ш И Л А :




  1. Затвердити Програму Інформатизації та електронного урядування м. Славутича на 2020 рік, що додається.

  2. Управлінню фінансів Славутицької міської ради (Галина Зайченко) під час формування показників місцевого бюджету на відповідний рік, за поданням головного розпорядника коштів, враховувати видатки на реалізацію Програми.

  3. Відділу інформаційних технологій та електронного врядування виконавчого комітету Славутицької міської ради (Марина Нестеренко) забезпечити реалізацію заходів і завдань Програми та щорічне подання узагальненої інформації про стан її виконання до виконавчого комітету міської ради.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії ради: з питань інформаційних технологій, молоді та спорту (Олександр Удовиченко), комісію ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики (Костянтин Джалалян).










Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ


___________________



№ ________________


































Завідуюча відділу інформаційних технологій та

електронного врядування Марина Нестеренко __________________
Заступник міського голови

Олександр Линкевич ____________________
Завідуючий відділу з питань діловодства, звернень

громадян та контролю Лариса Нікітіч __________________
Заступник міського голови

Михайло Шинкаренко ____________________
Начальник відділу правової та

кадрової роботи Інна Кицун __________________

Начальник відділу бухгалтерського обліку

Олена Каранда ___________________

Начальник управління економіки та соціального

розвитку міста Іван Величковський ___________________
Перший заступник міського голови

Віктор Шевченко ____________________

Секретар міської ради

Володимир Борисов ____________________
Начальник управління фінансів

Галина Зайченко __________________
Голова комісії з питань

правопорядку та законності

Олена Радченко __________________
Голова постійної комісії з питань інформаційних

Технологій, молоді та спорту

Олександр Удовиченко ___________________
Голова бюджетної комісії

Костянтин Джалалян ___________________








ЗАТВЕРДЖЕНО



Рішенням Славутицької міської ради



_____________№_______________



Програма



Інформатизації та електронного урядування м. Славутича на 2020 рік



Славутич 2019



ЗМІСТ
























































1. Паспорт Програми 3
2. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма 4
3. Мета, пріоритетні напрями, завдання та принципи Програми 6
4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування Строки та етапи виконання Програми 6
5. Перелік завдань Програми та її результативні показники 8
6. Напрями діяльності, перелік завдань і заходів Програми 11
7. Координація та контроль за виконанням Програми 21
Додаток 1 22
Додаток 2 23
Додаток 3 24



  1. Паспорт міської Програми інформатизації та електронного урядування м. Славутича на 2020 рік


























































    Ініціатор розроблення і розробник програми Відділ інформаційних технологій та електронного врядування




    Дата, номер и назва розпорядчого документа про схвалення програми




    Відповідальний виконавець програми Відділ інформаційних технологій та електронного врядування




    Головний розпорядник бюджетних коштів Виконавчий комітет Славутицької міської ради, управління соціального захисту населення, управління інфраструктури та капітального будівництва, управління освіти та науки, відділ культури, національностей та релігій, відділ охорони здоров’я, управління фінансів




    Учасники програми Відділ інформаційних технологій та електронного врядування, управління та відділи виконавчого комітету Славутицької міської ради, комунальні підприємства міста, відділи та управління виконавчого комітету Славутицької міської ради, самостійні структурні підрозділи Славутицької міської ради.




    Термін реалізації програми 2020 рік




    Джерела фінансування Кошти міського бюджету та інші джерела, не заборонені законодавством




    Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, у тому числі: 1 003 000 грн.
    10.1 коштів міського бюджету 1 003 000 грн.
    10.2 Коштів інших джерел -

     



  2. Визначення проблеми на розв’язання якої спрямована дія програми

    Інформаційні технології і комунікація є основними інструментами праці органів місцевого самоврядування. Реалізація даної Програми інформатизації та електронного урядування у м. Славутич (далі - Програма) найтіснішим образом пов’язана з організацією праці в міській раді та її виконавчих органах.

    Діяльність у сфері інформатизації в місті складається з виконання даної Програми і усіх інших міських галузевих програм, які включають у себе заходи інформатизації. (Перелік ознак заходів, що належать до сфери інформатизації, кодів Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що визначають належність завдань, проектів (робіт) до сфери інформатизації наведено у додатках 1,2 до Програми)

    Серед напрямів формування та здійснення публічної політики на місцевому рівні в сучасних реаліях провідне місце в Україні має відводитися створенню умов для інноваційного розвитку економіки, соціального прогресу, задоволення інформаційних потреб в реалізації прав громадян, їх об’єднань, підприємств та організацій, місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування на основі формування і використання інформаційних ресурсів і сучасних технологій. Попередження потенційних та розв’язання існуючих проблем у розрізі зазначеного напряму публічної політики може бути здійснене завдяки розробці та реалізації програм інформатизації. Власне, інформатизація й передбачає сукупність взаємопов’язаних організаційних, правових, політичних, соціально-економічних, науково-технічних, виробничих процесів, що спрямовані на формування умов для забезпечення потреб і реалізації прав громадян і суспільства на засадах створення, розвитку, використання інформаційних систем, мереж, ресурсів та інформаційних технологій, побудованих на основі застосування сучасної обчислювальної та комунікаційної техніки.

    Програма інформатизації та електронного урядування м. Славутича на 2020 рік розроблена як складова Національної програми інформатизації України з урахуванням її завдань та визначає комплекс пріоритетних завдань щодо інформаційного, організаційно-технічного, нормативно-правового забезпечення діяльності органу місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку громади шляхом впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (далі – ІКТ) в усі сфери життєдіяльності.

    Програма також враховує положення щодо напрямів публічної політики в Україні, які знайшли відображення у законах України: «Про національну програму інформатизації», «Про доступ до публічної інформації», «Про публічні закупівлі», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», постанові Верховної Ради України від 31 березня 2016 року № 1073-VIII «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України», постанові Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2016 року № 294 «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України», постанові Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», розпорядженнях Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 386-р «Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні», від 24 червня 2016 року № 474-р «Деякі питання реформування державного управління України», .

    У такий спосіб у межах реалізації Програми в громаді вирішуватимуться завдання переходу до орієнтованого на інтереси людей, спрямованого на розвиток інформаційного суспільства, відкритого та прозорого публічного управління, здійснення економічної діяльності на засадах результативності та ефективності, створення умов для розвитку як самої інфраструктури інформатизації, так і забезпечення сталого інноваційного розвитку в цілому.

    Завдання місцевої програми інформатизації враховують наступні напрями: нормативно-правове, організаційне та методичне забезпечення інформатизації в громаді; створення та розвиток інформаційної інфраструктури; інформаційне забезпечення діяльності органу місцевого самоврядування, потреб населення, підприємств, установ та організацій.

    У Програмі застосовуються такі терміни:

    інформатизація – сукупність взаємопов’язаних організаційних, правових, політичних, соціально-економічних, науково-технічних, виробничих процесів, що спрямовані на створення умов для задоволення інформаційних потреб, громадян та суспільства на основі створення, розвитку й використання інформаційних систем, мереж, ресурсів, інформаційних технологій, які ґрунтуються на основі застосування сучасної обчислювальної та комунікаційної техніки;

    інформаційна технологія – цілеспрямована організована сукупність інформаційних процесів з використанням засобів обчислювальної техніки, що забезпечують високу швидкість обробки даних, швидкий пошук інформації, розосередження даних, доступ до джерел інформації незалежно від місця їх розташування;

    засоби інформатизації – електронно-обчислювальні машини, програмне, математичне, лінгвістичне й інше забезпечення, інформаційні системи або їх окремі елементи, інформаційні мережі та мережі зв’язку, що використовуються для реалізації інформаційних технологій;

    е-урядування – форма організації державного управління, яка сприяє підвищенню ефективності, відкритості і прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій для формування нового типу держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян;

    е-демократія – форма суспільних відносин, за якої громадяни та організації залучаються до державотворення й державного управління, а також до місцевого самоврядування шляхом широкого застосування ІКТ;

    електронна послуга – послуга, надана громадянам та організаціям у електронному вигляді за допомогою ІКТ (далі – е-послуга);

    інформаційна інфраструктура – сукупність різноманітних інформаційних (автоматизованих) систем, інформаційних ресурсів, телекомунікаційних мереж і каналів передачі даних, засобів комунікацій та управління інформаційними потоками, а також організаційно-технічних структур, механізмів, що забезпечують їх функціонування;

    інформаційне суспільство – орієнтоване на інтереси людей суспільство, в якому кожен міг би створювати й накопичувати інформацію та знання, мати до них вільний доступ, користуватися, обмінюватися ними, щоб надати можливість кожній людині повною мірою реалізувати свій потенціал, сприяти суспільному, особистому розвитку та підвищувати якість життя.

    В сучасних умовах зростають вимоги до рівня інформатизації суспільства та інформаційно-аналітичного забезпечення органів місцевого самоврядування з метою поглиблення інтеграції України у європейську спільноту.

    На сучасному етапі переходу світового співтовариства до інформаційного простору та рівень використання інформаційних технологій постають безпосередніми чинниками економічного зростання, забезпечення соціально-економічної та політичної стабільності, запобігання виникненню екологічних катастроф.

    Істотно гальмує становлення електронних форм взаємодії між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, фізичними і юридичними особами неузгодженість галузевих та відсутність багатьох державних стандартів у інформаційній сфері.

    Іншим чинником, який істотно стримує розвиток регіональних інформаційних систем, є те, що в країні відсутні типові технічні рішення стосовно створення автоматизованих систем обробки інформації для органів місцевого самоврядування. Наслідком цього є відставання в розвитку інформаційних систем органів місцевого самоврядування.

  3. Визначення мети Програми

    Головною метою Програми є розвиток інформаційного суспільства та місцевого електронного уряду, удосконалення системи забезпечення керівництва міста повною й достовірною інформацією для підтримки процесів прийняття управлінських рішень, впровадження сучасних інформаційних технологій в основні сфери життєдіяльності, надання населенню міста якісних сервісів й послуг в електронному вигляді, забезпечення відкритості та прозорості влади для громадян та суб’єктів господарювання, популяризації міста та підтримання його статусу, як кращого міста в Україні з комфортними умовами для життя, ведення бізнесу, інвестування в туристичну, промислову галузь, інше. Метою даної Програми є формування ефективної системи електронного управління, реалізація проектів на основі інформаційних технологій: «Безпечне місто» (цілодобова диспетчерська служба), «Розумне місто», «Бюджет участі», «Електронна школа», «Електронна медицина», «Електронні послуги» тощо; розширити та модернізувати мультисервісну мережу.

    Пріоритетними напрямами інформатизації є:

    - формування та впровадження правових, організаційних, науково-технічних, економічних, фінансових, технологічних, методичних умов розвитку інформаційного суспільства з урахуванням світових тенденцій;

    - всебічний розвиток загальнодоступної інформаційної інфраструктури та інформаційно-телекомунікаційних систем;

    - створення системи взаємодії при наданні послуг населенню, організаціям, підприємствам міста за допомогою автоматизації процесів створення, оброблення, передавання, одержання електронних документів з використанням ІКТ;

    - забезпечення участі громадськості в побудові інформаційного суспільства, забезпечення конституційних прав людини, суспільства та держави в інформаційній сфері.

  4. Обґрунтування шляхів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування. Строки та етапи виконання Програми



Найважливішими наслідками інформатизації є успіх соціально-економічного розвитку міста та отримання громадянами рівного якісного доступу до потрібної їм інформації, яка знаходиться у володінні міської ради, сприяння становленню інформаційного суспільства.



Поряд з досягненнями міста існують проблеми, що ускладнюють перехід м. Славутич до інформаційного суспільства. Ці проблеми потребують особливої уваги та підходу до їх вирішення:



В умовах інтенсивного розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури виникає проблема забезпечення інформаційної безпеки, яка характеризується комплексом технічних і організаційно-адміністративних заходів. Тому необхідно розробити сучасну, що враховує світовий досвід, систему інформаційної безпеки міста.



Інформаційно-комунікаційні технології сьогодні є потужним інструментом відновлення та підвищення ефективності всіх сфер діяльності. На новому етапі, в якості одного із стратегічних напрямків руху міста до електронного урядування повинні бути розроблені та реалізовані заходи по продовженню інформатизації усіх сфер міського життя, що знаходяться в компетенції міської влади м. Славутича.



В результаті виконання загальних завдань і заходів Програми буде:




  1. Розширення переліку та покращення якості соціально-орієнтованих послуг в сфері: соціально-економічній, фінансовій, освіти та науки, медицини, культури, комунальній;

  2. Забезпечення підприємств міста новим рівнем інформаційно-комунікаційних послуг з належним рівнем захисту та інформаційної безпеки.

  3. Підвищення ефективності взаємодії громадськості з владою та підприємствами міста;

  4. Зменшення бюджетних витрат за рахунок автоматизації процесів управління у виконавчому комітеті, його структурних підрозділах та комунальних підприємствах, організаціях міста;

  5. Покращення надійності функціонування засобів інформатизації;

  6. Забезпечення доступу для громадян та бізнес-структур на всій території громади до систем надання публічних, зокрема адміністративних, послуг в електронній формі через розвиток телекомунікаційного середовища та упровадження електронних сервісів у сфері освіти, охорони здоров’я та комунального господарства;

  7. Охоплення системами безпаперового документообігу усіх органів місцевої влади з використанням електронного цифрового підпису та інших систем ідентифікації;

  8. Підвищення інвестиційної привабливості та стимулювання економічного розвитку міста;

  9. Зміцнення авторитету Славутича, як сучасного міста з високою якістю життя і економічного розвитку, створення нових робочих місць та сприятливих умов для малого і середнього бізнесу.



Загалом дії направлені на формування інформаційного суспільства мають призвести до більш повного використання потенціалу м. Славутич, створення нових умов розвитку правової та політичної самосвідомості громадян і максимальної реалізації їх особистого потенціалу.




  1. Ресурсне забезпечення Програми




















































































Обсяг коштів, що пропонується залучити на виконання Програми Орієнтовні обсяги фінансування, грн. Усього витрат на виконання Програми,

грн.
2020 рік
Обсяг ресурсів, всього 1 003 000 1 003 000
у т.ч міський бюджет
Виконавчий комітет Славутицької міської ради

  • Фонд підтримки підприємництва

  • Славутицький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді


688 487

1 944

2 099
692 530
Управління фінансів Славутицької міської ради 12 000 12 000
Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради 12 142 12 142
Управління соціального захисту населення Славутицької міської ради 24 050 24 050
Центр розвитку дітей інвалідів 6 268 6 268
Відділ культури, національностей та релігій 143 928 143 928
Відділ охорони здоров’я 5 000 5 000
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа 3 573 3 573
Відділ освіти та науки Славутицької міської ради 103 509 103 509
обласний бюджет - -
державний бюджет - -
кошти не бюджетних джерел - -


Фінансування Програми здійснюється за:




  • кошти міського бюджету;

  • кошти обласного бюджету;

  • кошти державного бюджету;



інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.



Виконання завдань Програми розраховано на 1 рік. Програма згідно з чинним законодавством може коригуватися та затверджуватися в установленому порядку згідно з чинним законодавством.




  1. Перелік завдань Програми та її результативні показники



Завдання Програми:




  • організаційне та методичне забезпечення Програми;

  • розвиток і оновлення різних сфер діяльності в м. Славутич на базі широкого використання ІКТ(освіта, культура, охорона здоров’я, мале підприємництво, громадське життя, міське господарство, соціальний захист, безпека, тощо),

  • впровадження повноцінної автоматизації процесів документообігу;

  • впровадження електронного цифрового підпису;

  • впровадження електронних реєстрів: реєстр територіальної громади, реєстр адрес, реєстр майна;

  • забезпечення розвитку та функціонування існуючих інформаційних систем;

  • оснащення міської ради засобами інформатизації;

  • забезпечення необхідними ліцензійними програмами підрозділів міської ради;

  • забезпечення необхідного рівню інформаційної безпеки;

  • розвиток міської системи відеоспостереження «Безпечне місто;»

  • розвиток вільного доступу до wi-fi у громадських місцях.

  • створення єдиної міської системи інформаційно-аналітичного забезпечення з інтеграцією інформаційних ресурсів (Call-центр).



Детальний перелік завдань і заходів Програми наведено у п.6 Програми.



Реалізація Програми має здійснюватися з додержанням таких основних принципів:



- погодженість територіальних пріоритетів інформатизації з основними напрямами соціально-економічного розвитку області та Національної програми інформатизації;



- спадковість, поступовість і безперервність при реалізації завдань Програми на наступні роки;



- створення організаційних і фінансових засад для реалізації завдань інформатизації;



- випереджаючий розвиток нормативно-правової бази з урегулювання відносин учасників створення, розповсюдження й використання інформаційних продуктів і послуг;



- моніторинг виконання завдань і перерозподіл та концентрація ресурсів на користь найбільш результативних напрямів інформатизації.



При реалізації Програми необхідно орієнтуватися на досягнення поставленої в Програмі мети, але при цьому як сама мета, так і етапи просування міста до неї повинні мати індикативний вираз, що дозволить контролювати хід реалізації Програми.



В системі цільових показників Програми пропонується використовувати дві групи індикаторів: показники якості життя громадян м. Славутич (в основних складових, які розкривають це поняття) і показники розвитку та використання ІКТ для оновлення ключових сфер життєдіяльності міста.




















































































Показники Одиниця виміру
Обсяг витрат на сервісне обслуговування, підтримку і розвиток існуючих інформаційних систем та плата за послуги Інтернет-провайдерів грн
Технічне обслуговування діючого програмно-апаратного комплексу міської системи відеоспостереження грн
Розвиток, технічна підтримка і супровід системи електронного документообігу грн
Технічна підтримка і супровід інформаційних реєстрів громади грн
Технічна підтримка та супровід міні АТС та внутрішніх ліній телефонного зв’язку грн
Обсяг витрат на модернізацію, дообладнання та встановлення системи "Голос" грн
Виконання робіт з технічного та системного обслуговування грн
Кількість розміщення інформаційних матеріалів од.
Кількість інформаційних сервісів (систем) од.
Кількість камер у міській системі відеоспостереження «Безпечне місто» од.
ефективності
Загальна кількість відвідування інформаційних ресурсів ос.
Обсяг видатків на обслуговування 1 інформаційної системи грн
Обсяг видатків на обслуговування 1 системи спостереження грн
якості
Динаміка збільшення відвідувань інформаційних ресурсів, в порівнянні з попереднім звітним періодом %
Динаміка витрат на обслуговування системи спостереження %


Виконання завдань і заходів Програми дозволить інтегрувати місто у світовий інформаційний простір, брати участь у процесах європейського співробітництва, забезпечити сталий розвиток міста.




  1. Напрями діяльності, перелік завдань і заходів Програми Інформатизації та електронного урядування м. Славутича

















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































    Мета, завдання, КПКВК Зміст заходів програми з виконання завдання Джерело фінансування Орієнтовні обсяги фінансування виконання, грн. Відповідальні виконавці
    2020 рік
    Обсяг витрат, грн Загальний фонд, грн. Спеціальний фонд, грн.
    Всього на виконання програми 1 003 000 1 003 000 -
    Виконавчий комітет Славутицької міської ради


    1. оптимізація організаційної бази для впровадження програми інформатизації та електронного урядування, організаційне та методичне забезпечення програми


    1.1 Аналіз програм діяльності виконавчих органів міської ради по їх належності до сфери інформатизації та електронного урядування Кошти міського бюджету - - - Виконавчий комітет, відділ інформаційних технологій та електронного врядування
    1.2 Розроблення нормативно-правових документів щодо організації виконання завдань міської програми інформатизації та електронного урядування -//- - - - Виконавчий комітет

    -//-
    1.3 Забезпечення інформаційної підтримки, проведення навчань та консультацій в галузі інформатизації і електронного урядування -//- - - - Виконавчий комітет

    -//-
    2. Технічна підтримка та сервісне обслуговування діючих міських апаратно-програмніх, інформаційних систем 2.1 Проведення робіт з технічного та системного обслуговування загальноміської системи відеоспостереження (обслуговування 64 камер, 12 мережевих комутаторів, 5 вуличних та 12 розташованих у приміщенні комутаційних вузлів, 29 блоків живлення, 30 медіаконвертерів, тощо) Кошти міського бюджету 192 270 192 270 Виконавчий комітет

    -//-
    2.2 Надання телекомунікаційних послуг (3 точки достпу Wi-Fi) – центральна площа, міський парк, зона Інлайт. -//- 36 828 36 828 Виконавчий комітет

    -//-
    2.3 Супроводження, сервісне обслуговування та оновлення програмного забезпечення веб-сайтів: http://e-slavutich.gov.ua/; http://deputat.slav.gov.ua/; http://e-slavutich.gov.ua/100Things -//- 72 000 72 000 Виконавчий комітет

    -//-
    2.4 Послуги із супроводження та технічної підтримки програмного забезпечення АСКОД -//- 28 800 28 800 Виконавчий комітет

    -//-
    2.5 Виконання робіт з технічного та системного обслуговування (ПЗ та обладнання у складі: поштовий сервер, файлообмінний сервер, сервер маршрутизації (безпеки), мережеві комутатори та роутери) -//- 53 025 53 025 Виконавчий комітет

    -//-
    2.6 Розміщення серверного обладнання міської системи відеоспостереження в серверній міської інформаційної мережі -//- 31 100 31 100 Виконавчий комітет

    -//-
    2.7 Технічний супровід та конфігурування налаштувань цифрової АТС Alcatel та каналів зв’язку (внутрішніх/зовнішніх) -//- 38 640 38 640 Виконавчий комітет

    -//-
    2.8 Супроводження, сервісне обслуговування та оновлення програмного забезпечення веб-сайту https://cnap-slavutich.com.ua -//- 34 500 34 500 Виконавчий комітет

    -//-
    2.9 Супроводження, сервісне обслуговування та оновлення програмного забезпечення системи автоматизації Бюджету участі «Громадський проект» -//- 20 000 20 000 Виконавчий комітет

    -//-
    2.10 Супроводження, сервісне обслуговування та оновлення програмного забезпечення в рамках проекту «Е-рішення для громади» -//- 60 000 60 000 Виконавчий комітет

    -//-
    2.11 Оренда індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності згідно Договору 251 тіт від 01.03.2018 -//- 200 200 Виконавчий комітет

    -//-
    2.12 Страхування для ДСП «ЧАЕС» згідно Договору 251 тіт від 01.03.2018 -//- 59 59 Виконавчий комітет

    -//-
    2.13 Відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна (оплата теплопостачання) -//- 2 000 2 000 Виконавчий комітет

    -//-
    2.14 Відшкодування витрат на електроенергію -//- 7 200 7 200 Виконавчий комітет

    -//-
    3. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка 3.1 Обслуговування та поточний ремонт оргтехніки Кошти міського бюджету 18 400 18 400 Виконавчий комітет, відділ інформаційних технологій та електронного врядування
    3.2 Оплата за користування захищеним цифровим каналом з пропускною спроможністю 15 Мб/с -//- 62 745 62 745 Виконавчий комітет

    -//-
    3.3 Обслуговування програмного забезпечення для бухгалтерського обліку (3 модулі ПЗ: заробітна плата, фінансування, бухгалтерія) -//- 19 200 19 200 Виконавчий комітет

    -//-
    3.4 Надання телекомунікаційних послуг у будівлі виконавчого комітета -//- 4 920 4 920 Виконавчий комітет

    -//-
    3.5 Придбання примірника та пакету оновлення комп’ютерної програми “M.E.Doc” – модуль Звітність -//- 3400 3400 Виконавчий комітет

    -//-
    3.6 Супровід, сервісне обслуговування та оновлення комп’ютерної правової системи «НАУ-Експерт» -//- - - Виконавчий комітет

    -//-
    3.7 Забезпечення працівників кваліфікованим електронним підписом -//- 1 200 1 200 Виконавчий комітет

    -//-
    3.8 Підключення та обслуговування СЕВ ОВВ -//- 2 000 2 000- Виконавчий комітет

    -//-
    3.9 Сервісне обслуговування програмного забезпечення Славутицького міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді -//- 1 100 1 100 -//-
    3.10 Поточний ремонт оргтехніки ЦСССМ -//- 999 999 Виконавчий комітет

    -//-
    3.11 Телекомунікаційні послуги (Фонд підтримки підприємництва) -//- 1 944 1 944 Виконавчий комітет

    -//-
    4. Оснащення міської ради засобами інформатизації 4.1 Придбання засобів інформатизації для міської ради та її виконавчих органів та їх технічна підтримка Кошти міського бюджету - - Виконавчий комітет, відділ інформаційних технологій та електронного врядування
    5. Розвиток систем електронного урядування в міст 5.1 Вдосконалення системи електронного голосування «ГОЛОС» - оновлення до останньої версії, підключення підсистеми онлайн-відеотрансляції та відеозапису Кошти міського бюджету Виконавчий комітет, відділ інформаційних технологій та електронного врядування
    5.2 Розробка проектно-кошторисної документації на створення комплексної системи відеоспостереження у кварталах міста -//- Виконавчий комітет

    -//-
    5.3 Отримання ТУ: 1) для розробки ПКД на створення комплексної системи відео нагляду у кварталах міста; 2) на прокладання волоконнооптичного кабелю до будівлі залізничного вокзалу по кабельній каналізації ПАТ «Укртелеком» -//- Виконавчий комітет

    -//-
    5.4 Впровадження модулю АСКОД архів -//- Виконавчий комітет

    -//-
    5.5 Підключення Wi-Fi зв’язку, налаштування базової станції та телекомунікаційного обладнання -//- Виконавчий комітет

    -//-
    5.6 Розвиток загальноміської системи відеоспостереження «Безпечне місто» -//- Виконавчий комітет

    -//-
    5.7 Придбання захищених носіів ключової інфомації -//- Виконавчий комітет

    -//-
    Всього по розпоряднику Кошти міського бюджету 692 530 692 530
    Управління фінансів Славутицької міської ради


    1. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка


    1.1 Заправка картриджів Кошти міського бюджету 4 500 4 500 Управління фінансів Славутицької міської ради
    1.2 Поточний ремонт оргтехніки -//- 3 600 3 600 Управління фінансів Славутицької міської ради
    1.3 Обслуговування програмного забезпечення «Бюджет міста» -//- 2 200 2 200 Управління фінансів Славутицької міської ради
    1.4 Придбання примірника та пакету оновлення комп’ютерної програми “M.E.Doc” -//- 1 700 1 700 Управління фінансів Славутицької міської ради
    Всього по розпоряднику Кошти міського бюджету 12 000 12 000 Управління фінансів Славутицької міської ради
    Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради


    1. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка


    1.1 Обслуговування програмного забезпечення: «АйФін», АВК-5 Кошти міського бюджету 6 142 6 142 Управління інфраструктури та капітального будівництва
    1.2 Поточний ремонт оргтехніки -//- 6 000 6 000 Управління інфраструктури та капітального будівництва
    Всього по розпоряднику -//- 12 142 12 142
    Управління соціального захисту населення Славутицької міської ради


    1. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка


    1.1 Заправка картриджів Кошти міського бюджету 9 020 9 020 Управління соціального захисту населення
    1.2 Поточний ремонт оргтехніки 3 350 3 350 Управління соціального захисту населення
    1.3 Примірник програмної продукції у формі ліцензійного ключа для активації комп’ютерної програми “Система електронного документообігу АСКОД” (АСКОД Корпоративний, АСКОД WEB), іменна ліцензія 3 500 3 500 Управління соціального захисту населення
    1.4 Придбання примірника та пакету оновлення комп’ютерної програми “M.E.Doc” 1 700 1 700 Управління соціального захисту населення
    1.5 Адміністрування програмного забезпечення "Система автоматизації бухгалтерського обліку", модулі "Бухгалтерія" та "Заробітна плата" 6 480 6 480 Управління соціального захисту населення
    Всього по розпоряднику 24 050 24 050 -
    Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» Славутицької міської ради


    1. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка


    1.1 Обслуговування програмного забезпечення «Криптосервер» Кошти міського бюджету 1 980 1 980 - Управління соціального захисту населення,

    Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар»
    1.2 Поточний ремонт оргтехніки -//- 4 288 4 288 - Управління соціального захисту населення,

    Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар»
    Всього по розпоряднику -//- 6 268 6 268 -
    Відділ культури, національностей та релігій Славутицької міської ради


    1. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка


    1.1 Обслуговування довідково-інформаційної системи «Електронна бібліотека» Кошти міського бюджету 97 708 97 708 Відділ культури, національностей та релігій
    1.2 Заправка картриджем та поточний ремонт оргтехніки -//- 17 900 17 900 Відділ культури, національностей та релігій
    1.3 Консультаційні послуги з програмного забезпечення для бухгалтерського обліку -//- 14 400 14 400 Відділ культури, національностей та релігій
    1.4 Телекомунікаційні послуги -//- 13 920 13 920 Відділ культури, національностей та релігій
    1.5 Придбання ноутбука -//- - - Відділ культури, національностей та релігій
    Всього по розпоряднику 143 928 143 928
    Відділ охорони здоров’я Славутицької міської ради


    1. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка


    1.1 Заправка картриджів Кошти міського бюджету 2 832 2 832 Відділ охорони здоров’я
    1.2 Поточний ремонт оргтехніки -//- 2 168 2 168 Відділ охорони здоров’я
    Всього по розпоряднику -//- 5 000 5 000
    Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа


    1. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка


    1.1 Заправка картриджів Кошти міського бюджету 1 725 1 725 - Відділ молоді та спорту, КДЮСШ
    1.2 Телекомунікаційні послуги -//- 1 848 1 848 - Відділ молоді та спорту, КДЮСШ
    Всього по розпоряднику -//- 3 573 3 573 - -//-
    Управління освіти та науки Славутицької міської ради


    1. Придбання засобів інформатизації, та їх технічна підтримка


    1.1 Телекомунікаційні послуги Кошти міського бюджету 48 432 48 432 - Управління освіти та науки
    1.2 Сервісне обслуговування сайту АУ -//- 3 100 3 100 - Управління освіти та науки
    1.3 технічне обслуговування комп’ютерного обладнання -//- 17 977 17 977 - Управління освіти та науки
    1.4 Придбання примірника та пакету оновлення комп’ютерної програми “M.E.Doc -//- 4 000 4 000 - Управління освіти та науки
    1.5 Супроводження та оновлення АРМ фінансово-економічної діяльності підприємства -//- 30 000 30 000 - Управління освіти та науки
    Всього по розпоряднику 103 509 103 509 - -//-


  2. Організація управління та контролю за ходом виконання Програми



Керівником даної Програми є особа в міській раді, відповідальна за інформатизацію і електронне урядування згідно розподілу обов‘язків.



Керівник Програми інформатизації здійснює:



-нагляд за формуванням і виконанням Програми,



-аналіз результатів виконання окремих завдань (робіт) та оцінку їх якості.



-розгляд та погодження проектів технічних завдань (робіт) Програми, заслуховує виконавців окремих етапів робіт,



-контроль стану та термінів їх виконання.



-у разі необхідності подає пропозиції щодо припинення або додаткового фінансування заходів інформатизації.



Відповідальним за реалізацію Програми є відділ інформаційних технологій та електронного врядування.



Координацію робіт з інформатизації і електронного урядування в виконавчих органах міської ради здійснює відділ інформаційних технологій та електронного врядування.



Функції з планування та впровадження міжвідомчих інформаційних ресурсів (електронний документообіг виконавчих органів міської ради, геоінформаційні кадастрові системи колективного використання, електронні системи інвентаризацій та обліку, реєстри, інші), мають бути покладені на відділ інформаційних технологій та електронного врядування.



З метою системного аналізу реалізації Програми щорічно проводитиметься моніторинг її виконання.



Відділ інформаційних технологій та електронного врядування щорічно надає міському голові зведені звіти про стан інформатизації в місті (Додаток 3 до Програми).










Секретар міської ради Володимир БОРИСОВ


Додаток 1



до Програми



Перелік ознак заходів, що належать до сфери інформатизації



До проектів (робіт) з інформатизації належать:




  1. Створення інформаційних, інформаційно-пошукових, інформаційно-довідкових, інформаційно-аналітичних, геоінформаційних, автоматизованих інформаційних систем, систем відеоспостереження;

  2. Створення інформаційно-аналітичних центрів та програмно-технічних (програмно-апаратних) комплексів;

  3. Створення і розвиток телекомунікаційних систем, у тому числі корпоративних та локальних обчислювальних мереж, а також засобів інформатизації, призначених для функціонування телекомунікаційних систем;

  4. Створення сховищ даних, веб-порталів, у тому числі засобів доступу до них, інформаційних ресурсів, у тому числі баз даних, кадастрів, реєстрів усіх рівнів;

  5. Впровадження електронного документообігу, програмних та технічних засобів для забезпечення його функціонування;

  6. Створення програмно-технічних засобів для забезпечення захисту інформації;

  7. Проведення моніторингу, якщо в результаті формуються відповідні інформаційні ресурси;

  8. Розвиток мережі Інтернет: розробка, створення та впровадження інформаційних систем, що передбачають організацію доступу до мережі Інтернет або використання цієї мережі для передачі даних між окремими елементами таких систем або їх користувачами;

  9. Створення, розвиток, упровадження стандартів у сфері інформаційних технологій, у тому числі адаптація до міжнародних стандартів;

  10. Здійснення сертифікації програмного та технічного забезпечення робіт з інформатизації;

  11. Розробка концепцій, розробка та реалізація галузевих та регіональних програм інформатизації, програм інформатизації органів місцевого самоврядування, нормативно-правових актів, спрямованих на розвиток сфери інформатизації;

  12. Упровадження програмного забезпечення з відкритим кодом.



Завідуюча відділу



інформаційних технологій



та електронного врядуванняМарина НЕСТЕРЕНКО









Додаток 2

До Програми

згідно Методики визначення належності бюджетних програм до сфери інформатизації (пункт 2 розділу II)


ПЕРЕЛІК



кодів Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що визначають належність завдань, проектів (робіт) до сфери інформатизації (Національної програми інформатизації)










































Код CPV* Опис
30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя
32400000-7

(крім 32440000-9)
Мережі
48000000-8 Пакети програмного забезпечення та інформаційні системи
50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послуги
72000000-5 Послуги у сфері інформаційних технологій: консультування, розробка програмного забезпечення, послуги мережі Інтернет і послуги з підтримки
73100000-3** Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробок
73200000-4** Консультаційні послуги у сфері НДДКР
73300000-5** Проектування та виконання НДДКР


* Розділ, група, клас загалом або категорія.



** У разі якщо послуги належать до сфер інформаційних систем, інформаційних технологій, програмного забезпечення.









Додаток 3



до Програми



Інформація про виконання Програми управління боргом міського бюджету міста Славутича на 2020 рік



за ___квартал ________року





















































з/п
Захід Головний

виконавець

та строк

виконання
Планові обсяги фінансування,

грн
Фактичні обсяги фінансування,

грн
Стан виконання

заходів

(результативні

показники виконання

програми)
усього у тому числі усього у тому числі
Місцевий бюджет Інші джерела Місцевий бюджет Інші джерела


Підпис виконавця